Rozkład

Szanowi Państwo, zapisów na zajęcia dodatkowe można dokonywać za pośrednictwem formularza online: https://goo.gl/forms/a6lMmJKuqczNf7Ar2. Rozkład zajęć w roku szkolnym 2018/2019 jest następujący:

Poniedziałek

7 lekcja

Kółko czytelnicze "Pożeracze liter", klasy 2-3, sala nr 27

R. Ossowska

8 lekcja

Taniec: gimnastyka, akrobatyka, jazz (kółko dodatkowo płatne)

Szkoła Tańca

8 lekcja

Koło biologiczne, kl. 4-7, sala nr 25

R. Andrzejaczak

8 lekcja

Koło geograficzne, kl. 4-7, sala nr 36

K. Bartkowiak

8 lekcja

Kółko teatralno-muzyczne, kl. 1-7, sala nr 10

L. Mroczkowski

8 lekcja

Stulecie Odzyskania Niepodległości, kl. 4-7, sala nr 9

Ł. Staruszkiewicz

Wtorek

0 lekcja

Konwersacje w języku angielskim, kl. 5, sala nr 26

M. Kustosz

0 lekcja

Odyseja umysłu (drużyna konkursowa 7 osób), klasy 5-7, sala nr 27

A. Brząkała

8 lekcja

Koło chemiczne, klasa 7, sala nr 36

J. Trzcielińska-Lorych

8 lekcja

Kółko języka francuskiego "Francuski od kuchni", klasy 1-7, sala nr 35

B. Słowik-Popow

8 lekcja

Koło plastyczne, klasy 4-7, sala nr 27

M. Kielich

8 lekcja

Koło sportowe, klasy  1-3, sala gimnastyczna

M. Bromberek

8 lekcja

Koło historii regionalnej, sala nr 26

Ł. Staruszkiewicz

8 lekcja

Teatr po niemiecku, klasy 4-7, sala nr 10

E. Mazur

8 lekcja

Odyseja umysłu, kl. 1-6, sala nr 9

A. Brząkała

8 lekcja

Majsterkowicz, klasy 3-7, sala nr 25

L. Mroczkowski

8 lekcja

Szkolny Klub Gier Planszowych "Kosteczka", klasy 4-7, sala nr 11

D. Rydzewska

8 lekcja

Karate sala gim. (zajęcia dodatkowo płatne)

p. Kowalczak

9 lekcja

Karate sala gim. (zajęcia dodatkowo płatne)

p. Kowalczak

Środa

0 lekcja

Koło języka angielskiego "Explore English once more",
klasy 6-7, sala nr 26

M. Kustosz

7 lekcja

Łamigłowy, klasy 2-3, sala nr 27

R. Ossowska

7 lekcja

Kółko kreatywne "Po nitce do kłębka", klasy 1-3, sala nr 11

E. Nawrocka

7 lekcja

Kółko narnijskie, klasy 1-3, sala nr 25

J. Król

7 lekcja

Koło humanistyczne "Językowy zawrót głowy", klasy 6, sala nr 9

D. Krymuza

7 lekcja

Klub Młodego Odkrywcy, klasy 3 i 6, sala nr 36

K. Bartkowiak

8 lekcja

Koło plastyczne, klasy 5-6, sala nr 11

M. Kielich

8 lekcja

Koło dziennikarskie, klasy 1-7, sala nr 10

K. Bartkowiak, K. Adryan,
L. Mroczkowski

Czwartek

7 lekcja

Ceramika (koło dodatkowo płatne)

 

8 lekcja

Koło filozoficzne, klasy 4-7, sala nr 25

J. Król

8 lekcja

Matematyka dla zdolnych, kl. 4-7, sala nr 34

A. Semik

8 lekcja

Basen (zajęcia dodatkowo płatne)

E. Rutkowska, R. Andrzejczak

Piątek

0 lekcja

The Explorers of Nature, klasy 4-7, sala nr 34

K. Bartkowiak

6 lekcja

Warsztat zabawy "Mądra główka", klasy 2-3, sala nr 10

M. Samborska

7 lekcja

Ceramika (koło dodatkowo płatne)

 

7 lekcja

Koło czytelnicze w języku angielskim, klasy 1-3, sala nr 10

K. Adryan

7 lekcja

Taniec nowoczesny (kółko dodatkowo płatne)

Szkoła Tańca

8 lekcja

Koło języka niemieckiego, sala nr 9

E. Mazur

8 lekcja

Koło sportowe, klasy 4-7, sala gim.

M. Bromberek

8 lekcja

Karate sala gim. (zajęcia dodatkowo płatne)

p. Kowalczak

9 lekcja

Karate sala gim. (zajęcia dodatkowo płatne)

p. Kowalczak

Dodatkowo: Wolontariat kl. 2-7, sala nr 10 (A. Semik, M. Samborska), całkowicie nieodpłatne, nawet w przypadku przekroczenia liczby 2 darmowych kółek

 

 

Kontakt

Niepubliczna Dwujęzyczna
Szkoła Podstawowa "Bonum Futurum"

ul. Kalinowa 13, 63-004 Tulce

Zadzwoń do nas+48 61 22 22 360