Rozkład

Szanowi Państwo,

Rozkład zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2019/2020.

Poniedziałek

 M.Sambrska

 Warsztaty zabawy Mądra Główkadla uczniów klas 1-3

7 lekcja 

 Ł.Śleboda

 Rytmika klasa 2

8 lekcja

 R.Ossowska

 Koło matematyczne Łamigłowydla uczniów klasy 2 i 3 

7 lekcja

 Ł.Śleboda

 Rytmika klasa 1 8 lekcja

 M. Gwizdała, J. Król, E. Kasperek

 Koło muzyczno-teatralne 

8 lekcja

R. Witkowski

 SKS (zajęcia sportowe, ogólnorozwojowe) 9 lekcja

M. Szymanderski

 Szachy (grupy do 10 osób)  

Wtorek

 K. Łuczak

 Piłka nożna klasa 1  6 lekcja

 K. Łuczak

 Piłka nożna klasy 2-4  7 – 8   lekcja

 R. Kowalczyk

 Karate Karate – dzieci młodsze (początkująca1-4) (dodatkowo   płatne)  8 lekcja

 R. Kowalczyk

 Karate – dzieci starsze (kontynuacja5-8) (dodatkowo płatne)  9 lekcja

 Solistka

 Balet i taniec nowoczesny Bonumki (dziewczynki) Futurki (chłopcy)   dodatkowo płatne

 8,9 lekcja

 Słoneczna Kraina

 Mobilny Uniwersytet Małego Geniusza dla uczniów klas 1-3 (grupa do 25 osób)   2 x w miesiącu

 R.Ossowska

 Koncerty muzyczne Art. Bonsai (dodatkowo płatne)   wtorki, godz. 10.30-11.00 (raz w miesiącu)

 R.Ossowska

  Koło matematyczne Łamigłowy
 7 lekcja

 Zatoka Talentów

 Taniec nowoczesny: hip-hop, videoclipdance, elementy akrobatyki i brak dance – dla uczniów klas starszych ( koło płatne )
 

 Zatoka Talentów

 Grupa baletowo-akrobatyczna - dla uczniów klas 1-4 (koło płatne)  

Środa

 A.Semik

 Koło matematyczne Olimpijczyk  7.40

 Okupniak

 Zajęcia zabawowo-taneczne z rekwizytami (płatne przez rodziców)

 7 lekcja

 Brzart

 Ceramika klasy 1-3  7 lekcja

 Zatoka talentów 

 Taniec nowoczesny: hip-hop, videoclipdance, elementy akrobatyki i   brak dance – dla uczniów klas starszych (dodatkowo płatne)
 8 lekcja

 M.Kielich

 Warsztaty kreatywno-plastyczne dla uczniów klas 4-6  

 Brzart

 Ceramika klasy 4-8 ( dodatkowo płatne)  8 lekcja

 R. Witkowski

 SKS (zajęcia sportowe, ogólnorozwojowe)  16.15-17.30

 Warsztaty formy 

 Balet dla dzieci klas 1-3 Akrobatyka, taniec współczesny (dodatkowo   płatne)

 16.00

 Go for Robot

 Robotyka (dodatkowo płatne)

 14.30

Czwartek

 A.Semik

 Koło logiczno-matematyczne klasy 4-7

 7.40-8.25

 M. Samborska

 Koło plastyczne Pędzelek dla uczniów klas 1-3  7 lekcja 

 E. Herkowiak

 Orgiami klasy 1-3

 7 lekcja

 K. Łuczak

 Piłka nożna klasy 2-4

 7-8 lekcja

 R.Andrzejczak

 Koło biologiczno-chemiczna klasy 4-5

 8 lekcja

 R.Andrzejczak  Koło biologiczno-chemiczne klasy 6-7  9 lekcja
   Basen zajęcia dodatkowo płatne  9 lekcja

Piątek

 A.Gruszczyńska 

 Koło czytelnicze w języku angielskim  dla uczniów klas 1-2 

 6 lekcja

 M.Pawełczak

 Koło teatralne dla uczniów klas 4-8  7 lekcja

Go for Robot

 Robotyka klasy 1 poziom MR (dodatkowo płatne)   13.30-14.30

Go for Robot

 Robotyka klasy 2-3 poziom MR+ (dodatkowo płatne)  14.35-15.35

Go for Robot

 Robotyka klasy 4-8 poziom INŻYNIEROWIE (dodatkowo płatne)  15.40-17.40

 

 

Kontakt

Niepubliczna Dwujęzyczna
Szkoła Podstawowa "Bonum Futurum"

ul. Kalinowa 13, 63-004 Tulce

Zadzwoń do nas+48 61 22 22 360