Pracownicy

M. Śliwa

Marietta Śliwa

DYREKTOR SZKOŁY

Od ponad 15 lat związana z oświatą niepubliczną. Do tej pory nauczyciel mianowany języka angielskiego w szkole społecznej. Swoje doświadczenie, zaangażowanie i charyzmę postanowiła wykorzystać w budowaniu nowej jakości edukacyjnej.

 

Lilianna Ożadowicz

ORGAN PROWADZĄCY

Twórca i obecny Dyrektor Przedszkola "Bajkowa Kraina" działającego w Tulcach od 2005 r. Wicedyrektor Zespołu Szkół w Tulcach w latach 1994-2003, nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem. Pracując z zespołem nauczycieli sprawia, że wizja staje się rzeczywistością.

 

Nauczyciele

 

Renata Ossowska

 

wychowawca klasy 1

renata.ossowska@bonum-futurum.pl

     

Barbara Skoczylas

wychowawca klasy 2a

barbara.skoczylas@bonum-futurum.pl

 

Magdalena Rekret

 

wychowawca klasy 2b

magdalena.rekret@bonum-futurum.pl

Martyna Adamska

wychowawca klasy 3, odyseja umysłu

martyna.adamska@bonum-futurum.pl

Dominika Krymuza

wychowawca klasy 4, j. polski

dominika.krymuza@bonum-futurum.pl

Agata Lesińska-Szczepaniak

wychowawca klasy 5, j. angielski

agata.szczepaniak@bonum-futurum.pl

Justyna Załęska

j. angielski

justyna.zaleska@bonum-futurum.pl

Marietta Śliwa

Dyrektor, j. angielski

marietta.sliwa@bonum-futurum.pl

Agnieszka Semik

wychowawca klasy 6, matematyka

agnieszka.semik@bonum-futurum.pl

Małgorzata Sibilak

historia

malgorzata.sibilak@bonum-futurum.pl

Róża Andrzejczak

przyroda

roza.andrzejczak@bonum-futurum.pl

Arleta Pawlik-Pocięgiel

j. francuski

arleta.pawlik-pociegiel@bonum-futurum.pl

 

Edyta Mazur

j. niemiecki

edyta.mazur@bonum-futurum.pl

 

Tomasz Juszkiewicz

 

j. hiszpański

tomasz.juszkiewicz@bonum-futurum.pl

Maria Kielich

plastyka, technika

maria.kielich@bonum-futurum.pl

Aleksandra Bekas

wychowanie fizyczne

aleksandra.bekas@bonum-futurum.pl

Marcin Bromberek

wychowanie fizyczne

marcin.bromberek@bonum-futurum.pl

Agnieszka Brząkała

odyseja umysłu, biblioteka

agnieszka.brzakala@bonum-futurum.pl

Klaudia Woźniak

wychowawca klasy 2bT

klaudia.wozniak@bonum-futurum.pl

Natalia Walter

zajęcia komputerowe

natalia.walter@bonum-futurum.pl

Natalia Pinkas

rytmika

natalia.pinkas@bonum-futurum.pl

Dżesika Rydzewska

psycholog

dzesika.rydzewska@bonum-futurum.pl

Blanka Matela

logopeda, sekretariat

blanka.matela@bonum-futurum.pl

 Joanna Król

religia

joanna.krol@bonum-futurum.pl

 

Michał Szymenderski

 

szachy

michal.szymenderski@bonum-futurum.pl

 

Kinga Kielich

 

świetlica kinga.kielich@bonum-futurum.pl

 Ewa Kasperek

 

świetlica ewa.kasperek@bonum-futurum.pl

Monika Samborska

nauczyciel wspomagający monika.samborska@bonum-futurum.pl

 

 

 

Kontakt

Niepubliczna Dwujęzyczna
Szkoła Podstawowa "Bonum Futurum"

ul. Kalinowa 13, 63-004 Tulce

Zadzwoń do nas+48 61 22 22 360