Trwa rekrutacja uzupełniająca na rok szkolny 2020-2021 wiecej informacji znajdą Państwo w zakładce -Dla Rodziców-Wolne miejsca.
ZAPRASZAMY
×

KADRA PEDAGOGICZNA

 

 

Lilianna Ożadowicz

ORGAN PROWADZĄCY

Nauczyciel dyplomowany,pedagog z wieloletnim stażem pracy, specjalista edukacji wczesnoszkolnej i organizacji i zarządzania placówkami oświatowymi.Założyciel i twórca koncepcji pracy Szkoły Bonum Futurum.Uważa, że połączenie doświadczenia z młodością i entuzjazmem do działania, to najlepszy przepis na sukces w edukacji. Pracując z zespołem nauczycieli sprawia, że wizja staje się rzeczywistością.

 

Katarzyna Kujawa - Kruszewski

DYREKTOR SZKOŁY

Nauczyciel dyplomowany z dwudziestokilkuletnim stażem pracy, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Potrafi słuchać, obserwować i działać perspektywicznie. Ceni sobie zespołowe rozwiązywanie problemów, lubi wyzwania, by przeciwdziałać rutynie zawodowej. Systematycznie analizuje i aktualizuje posiadane informacje z zakresu nadzoru pedagogicznego i organizacji pracy szkoły.

 

Tomasz Ożadowicz

DYREKTOR ds EKONOMICZNO - ADMINISTRACYJNYCH, ORGAN PROWADZĄCY

 

 

 

 

Nauczyciele

Pani Monika 

WYCHOWAWCA KLASY 1a

Nauczyciel nauczania początkowego, wychowania przedszkolnego oraz pedagog specjalny. Zawsze otwarta na nowe pomysły i rozwiązania. Zaraża swoim uśmiechem dzieci, które zawsze zajmują ważne miejsce w jej sercu.

 Pani Renata

WYCHOWAWCA KLASY 3a

Nauczyciel mianowany edukacji wczesnoszkolnej, pedagog i terapeuta pedagogiczny. Optymistka ceniąca kontakt z drugim człowiekiem. Otacza dzieci opieką, motywuje do działania tak, by chciało im się chcieć, tworząc dobrą i bezpieczną rzeczywistość.

 

 

Pani Róża

WYCHOWAWCA KLASY 5a, NAUCZYCIEL BIOLOGII i PRZYRODY

Nauczyciel biologii i przyrody, pasjonat straszyków, płazów, gadów i zajęć w terenie. Swoimi zainteresowaniami i wiedzą chętnie dzieli się z uczniami.

 

 

Pani Magdalena

WYCHOWAWCA KLASY 7a, NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Filolog angielski z pasją i wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu w szkole podstawowej, gimnazjum oraz na licznych kursach. Otwarta na potrzeby drugiego człowieka, co w szkole przekłada się na otwarte serce wobec wszystkich uczniów.Pani Agnieszka S.

WYCHOWAWCA KLASY 8a, NAUCZYCIEL MATEMATYKI

W szkole pracuje od 14 lat. To wbrew pozorom nie tylko maszynka do liczenia zadań. Posiada również umysł zabarwiony humanistycznie. Dzięki temu z pasją stosuje rozmaite metody i formy, by tłumaczenie matematycznych zagadnień dostosować do różnorodnych potrzeb uczniów. "Jeśli chcesz wybudować statek, nie nawołuj ludzi do zbierania drewna. Zamiast tego naucz ich tęsknić za bezkresnym morzem."

 

Pani Agnieszka P.

NAUCZYCIEL FIZYKI

Nauczyciel fizyki i informatyki. Odkrywanie nowości mam we krwi… „Ważne, żebyśmy nie oduczyli się zadawać pytań.”

 

 

Pani Joanna

NAUCZYCIEL RELIGII

Teolog i nauczyciel z powołania. Nie dość, że lubi uczyć, to jeszcze lubi uczyć się.

 

 

Pani Maria

NAUCZYCIEL PLASTYKI, TECHNIKI I ZAJĘĆ KOMPUTEROWYCH

Nauczyciel dyplomowany z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i pragnieniem zainteresowania jak największej grupy dzieci plastyką oraz pracami manualnymi.

 

 

Pani Edyta

NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Germanistka o wesołym usposobieniu, kochająca pracę z młodzieżą i dziećmi. Nauczyciel mianowany z wieloletnim doświadczeniem w szkole podstawowej, gimnazjum i szkole średniej. Licencjonowany Egzaminator Poziomów Biegłości Językowej – TELC.

 

Pani Barbara

NAUCZYCIEL JĘZYKA FRANCUSKIEGO

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (specjalizacja: filologia romańska). Nauczyciel z pasją i kreatywnymi pomysłami, którymi chętnie podzieli się ze swymi uczniami. Optymistka o otwartym sercu, której ogromną satysfakcję sprawia praca z dziećmi.

 

Pani Aleksandra

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Pedagog i nauczycielka języka angielskiego wierząca, że podróże oraz znajomość języków obcych wzbogacają nasze życie dlatego w nauczanie wkłada swoje serce, by zarazić uczniów pasją do jednego i drugiego. Otwartością i uśmiechem zjednuje sobie dzieci, budując przez to przyjazną atmosferę w klasie, która sprzyja procesowi uczenia.

 

Pan Maciej

NAUCZYCIEL MUZYKI

Nauczyciel muzyki , absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego na Akademii Muzycznej w Poznaniu. W swojej pracy z uczniami koncentruje się na poszerzaniu wyobraźni muzycznej, która wpływa korzystnie na ich rozwój. Nauczanie innych sprawia mu wiele satysfakcji.Pani Ewa

NAUCZYCIEL ŚWIETLICY

Pedagog, doradca zawodowy, coach - swoją specjalizację ukończyła na Wydziale Nauk Prawnych i Społecznych. Zdyscyplinowana, empatyczna, solidnie wykonująca swoją pracę. Otwarta i zaangażowana, tworząca życzliwą atmosferę, co sprzyja budowaniu wspaniałych relacji z dziećmi i młodzieżą. Umiejętnie reaguje na zaistniałe sytuacje i świetnie radzi sobie w rozwiązywaniu problemów napotkanych w swojej pracy. Kreatywna i zorganizowana, twierdzi, że do dobrej zabawy potrzebny jest tylko czas i wyobraźnia.

Pani Julita

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

Z wykształcenia pedagog wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, oligofrenopedagog, neurologopeda i fizjoterapeuta. Certyfikowany trener umiejętności społecznych oraz diagnosta Kart Oceny Psychoruchowej Dzieci. Myślą przewodnią w jej pracy są słowa: Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi.

 

Pan Leszek

WYCHOWAWCA KLASY 4a / NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – Zarządzanie Instytucjami Kultury, mgr Kulturoznawstwa, dwukrotny stypendysta naukowy. Pedagog, terapeuta zajęciowy, oligofrenopedagog, specjalista w zakresie Zarządzania Kadrą Oświatową. Certyfikowany Terapeuta do pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną w Virginia Institute of Aplied Science and Technology Miami USA. Dziennikarz Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje, bardzo lubi współpracować w zespole i przekazywać swoją wiedzę innym. Wymagający, ale przede wszystkim od siebie.

 

Pani Ewa

WYCHOWAWCA KLASY 2a

Nauczyciel mianowany z kilkunastoletnim stażem pracy pedagogicznej, specjalista edukacji
wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Uwielbia kryminały i czas spędzony z rodziną.

 

 

Pani Angela

Psycholog, terapeuta dzieci z autyzmem, nauczyciel wspomagający w klasie 1, trener umiejętności społecznych. W pracy z dziećmi wykorzystuje techniki stosowanej analizy zachowania, integracji sensorycznej i integracji odruchów pierwotnych. W terapii kładzie nacisk na to by uczniowie potrafili samodzielnie radzić sobie z codziennymi wyzwaniami.

 

 

 

Pani Luiza

Psycholog, terapeuta dzieci z autyzmem, nauczyciel wspomagający w klasie 1.

 

 

 

Pani Katarzyna

Pedagog specjalny i nauczyciel wspomagający w klasie 1.

 

 

 

Pani Agatha

Nauczyciel języka angielskiego w klasach 4. Native speaker w klasach 1-5

 

 

 

Pan Dale

Anglik o szkocko-irlandzkich korzeniach, urodził się w Dorking, Surrey na południu Anglii, gdzie spędził pierwszych 20 lat życia. Pracował jako informatyk. W latach 1984-1987 studiował teologię i komunikację międzykulturową w Moorlands College. Po studiach służył w kościele w Dublinie. W 1992 r. przeniósł się z Dublina do Warszawy, gdzie pomagał w założeniu i kierowaniu szkołą językową Banton. Od 26 lat mieszka w Poznaniu, ucząc języka angielskiego w szkołach, firmach i różnych organizacjach. Na co dzień uczy języka angielskiego w CELT-Plus oraz w szkole podstawowej i liceum w Poznaniu. Jego pasją jest historia, zwłaszcza militarna. Swój czas dzieli między ruch skautowy RoyalRangers, w ramach którego prowadzi klub modelarski dla nastolatków i Towarzystwo Byłych Żołnierzy i Przyjaciół 15 Pułku Ułanów Poznańskich. Swoimi zainteresowaniami dzieli się z innymi, organizując wystawy i pokazy historyczne dla szkół, bibliotek, wojska i muzeów.

 

Pani Anna L.

Nauczyciel wspomagający

Szalony tutor,pedagog edukacji wczesnoszkolnej,muzyk i polonista.Prowadzi szkolne zajęcia indywidualne.Uwielbia zdobywać wiedzę poprzez działanie i ruch.Kocha ludzi i budowanie relacji poprzez dzielenie się dobrem.Wierzy że uśmiech i życzliwość otwierają każde,nawet najbardziej niechętne do współpracy serce.Jeśli wszystkim wydaje się, że jest coś nie-do-zrobienia....ona to zrobi :) nawet nie wiadomo jak i kiedy.

 

 

 

Pani Marta G.

WYCHOWAWCA KLASY 4b
Nauczyciel j. polskiego w klasach 4-5

Nauczyciel języka polskiego, edukacji wczesnoszkolnej i tutor. Na co dzień pomaga uczniom odkrywać ich indywidualne talenty i pasje. Ważne są dla niej współpraca i odpowiedzialność.

 

Pani Maria P.

WYCHOWAWCA KLASY 6a

Wychowawca klasy  6a

Polonistka, która z pasją naucza zarówno rodzimych użytkowników języka polskiego, jak i obcokrajowców. Dwukrotna stypendystka programu Erasmus +, w ramach którego miała okazję studiować na uniwersytetach w Szwecji i Słowenii. Podczas zajęć najbardziej ceni sobie dyskusję i wymianę poglądów. W wolnych chwilach uprawia jogę, podróżuje, uczy się nowych języków, ogląda seriale, gra na ukulele  i - co chyba oczywiste - bardzo dużo czyta.

 

Pani Agnieszka B.

Nauczyciel historii i WOSu

Nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie. Uwielbia to, co robi i nie wyobraża sobie siebie gdzieś indziej. Jej ulubiony cytat: A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy.? - Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

 

Pani Maria M.

Nauczycielka geografii. Z wykształcenia geograf, meteorolog, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z pasji podróżnik, rękodzielnik. Uwielbia podróże, małe i duże, krajowe i zagraniczne. W pracy z dziećmi zaraża optymizmem, na lekcjach geografii wzbudza zainteresowanie podróżami po świecie.

 

 

Pan Radosław

Nauczyciel WF w klasach 4-8

 Nauczyciel wychowania fizycznego, pasjonat piłki nożnej.

 

 

Pani Celestyna

Nauczyciel j. hiszpańskiego

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studiowała także na Uniwersytecie w Cordobie, na południu Hiszpanii. Interesuje się dialektologią i etnolingwistyką.

 

 

Pani Agata K.

Psycholog

Z wykształcenia psycholog i logopeda. Obecnie w trakcie zdobywania certyfikatu psychoterapeuty i doradcy systemowego w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. W pracy kieruje się słowami Janusza Korczaka:  Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie - naucz. Jeśli nie wie - wytłumacz. Jeśli nie może - pomóż.

 

 

 

Kontakt

Niepubliczna Dwujęzyczna
Szkoła Podstawowa "Bonum Futurum"

ul. Kalinowa 13, 63-004 Tulce

Zadzwoń do nas+48 61 22 22 360