Rekrutacja trwa!!!

Motto: Uczymy i wychowujemy dla dobrej przyszłości

Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa BONUM FUTURUM to kameralna szkoła położona w Centrum Tulec przy ul. Kalinowej 13.

Działa na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i  Placówek Niepublicznych Gminy Kleszczewo. Organem sprawującym nadzór pedagogiczny jest Wielkopolski Kurator Oświaty.

Organem prowadzącym szkołę  jest Pani Lilianna Ożadowicz.

Dyrektorem szkoły jest Pani Katarzyna Kujawa-Kruszewski.

Jesteśmy szkołą niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej.

Wizję dobrej przyszłości swoich uczniów tworzymy w oparciu o trzy filary:

Dążymy do tego, aby uczniowie naszej szkoły byli aktywnymi, samodzielnymi, myślącymi i empatycznymi osobami, umiejącymi wykorzystać swój potencjał w dorosłym życiu. Ważnym elementem naszej działalności będą  indywidualne talenty i zainteresowania każdego ucznia, które zamierzamy wykorzystać w procesie nauczania i rozwijać w pracy pozalekcyjnej (liczne kółka zainteresowań). Zrobimy wszystko, by nauka  w naszej szkole wszystkim uczniom przynosiła satysfakcję, stała się przyjemnością, rozwijała motywację  oraz dawała poczucie sukcesu i inspirowała do dalszej pracy.

Jesteśmy przekonani, że stworzenie kameralnych warunków szkolnych, dobra atmosfera, otwartość na nowoczesne sposoby nauczania oraz odpowiedzialna  współpraca pomiędzy uczniami, kadrą, rodzicami i środowiskiem społecznym, pozwolą nam stworzyć przyjazne miejsce do nauki i doświadczania świata.

Niepubliczna Dwujęzyczna
Szkoła Podstawowa "Bonum Futurum"

ul. Kalinowa 13, 63-004 Tulce

Zadzwoń do nas+48 61 22 22 360